veniti sa sustineti echipa , intrare libera

Gaz Metan Medias va intalni in aceasta seara pe FC Brasov , formatie pe care nu a invins-o niciodata in liga 1  intr-un meci capital foarte greu pentru echipa noastra care are nevoie de cel putin 1 punct pentru a juca si in sezonul viitor in Liga 1.Stiu ca foarte multi suporteri sunt suparati pentru rezultatele echipei de pana acum, dar astfel de moment fac diferenta intre suporterii adevarati si cei de conjunctura. 
Alaturi de voi echipa noastra cu siguranta va fi mai puternica, de aceea cer sprijinul tuturor suporterilor sa vina in numar cat mai mare la acest meci, sa incerce fiecare din cei ce iubesc aceasta echipa sa umple stadionul. E un meci foarte greu, si suporterii trebuie sa demonstreze ca sunt puternici si nu rezultatele ii tin pe stadion ci iubirea pentru aceasta echipa.
E un meci foarte important , echipa care va pierde va retrograda.


INTRAREA ESTE GRATUITA . VA ASTEPTAM PE STADION , ORA 21.00 !!


11 comentarii:

 1. Succes baieti si nu uitati ca diseara vom fi alaturi de voi si va vom sustine mereu si in noul sezon,la bine si la greu !Hai Gazu!

  RăspundețiȘtergere
 2. Toata suflarea medieseana, LA STADION !

  RăspundețiȘtergere
 3. cum sa nu vin la stadion, acolo ma simt cel ami bine!!!
  VOI FI TRUP SI SUFLET PT GAZU!!!!

  FORZA GAZU!!!

  RăspundețiȘtergere
 4. Sa nu faceti egal .Sa nu ne dezamagiti

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. la vreme nu-ti ajunge nici egal. asta-i viata daca am ajuns ca totul sa se decida in ultima etapa trebuie sa nu fim nesimtit ..sa facem in asa fel incat sa fie bine pt. toata lumea. sa facem bine la anu sa ne scapam mai repede de retrogradare si atunci poti spune ca n-ai nici un interes dar asa. hai sa o dam la pace. sa fim si noi multumiti si brasov.

   Ștergere
  2. ce prost esti ma. daca vrei sa supravietuiesti in viata trebuie sa te adaptezi conditiilor. daca esti corect intr-o tara ca romania esti mort. eu as fii de acord sa se joace 100% corect. dar pana viitorul care pierde 4-0 la medias pierde 4-1 la galati face 2-0 la petrolul si 1-0 la piatra neamt. atunci hai sa jucam cu aceleasi arme si vedem ce iasa. sa stii tu ca oamenii nu se schimba in bine de la sine. pe oameni ii schimba in bine legea, aplicarea legii si pedepsele. tu crezi ca aia din vest au alta mentalitate? doar ca acolo sunt legi clare. si nu se pot "negocia".

   Ștergere
 5. Rusine ma.A venit atata lume sa va bateti joc.

  RăspundețiȘtergere
 6. felicitari echipei.eu nu cred ca a fost aranjament dinainte, mai ales ca brasovul depindea si de altii.insa, pe parcurs le-au convenit si lor egalu, si am dat-o la pace, simplu.

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. da lasa-i frate. se pare ca pentru unii e grav si nu e de acceptat sa-ti urmaresti interesul propriu

   Ștergere
 7. Teatru SRL Frasinescu 4 Love

  RăspundețiȘtergere
 8. foarte bine ca echipele si-au urmarit interesul comun. si nu s-au macelarit intre ele. mai bine cu brasov in liga 1 decat cu navodari. din pacate viitorul e la al2lea sezon care scapa datorita blaturilor. oricum roata se invarte si odata tot va pica. felicitari jucatorilor si antrenorilor ca desi au avut un an greu cu salarii neplatite au stat concentrati pe ce trebuie sa faca. n-au facut scandal. din cate citeam zilele astea un jucator de la brasov a facut scandal si a refuzat sa intre in cantonament pt. meciul de astazi. jucatorii nostri au dat dovada de caracter si nu au recurs la asemenea lucruri. plus ca nici macar memorii nu si-au depus.

  RăspundețiȘtergere

Gazistul are tot dreptul de a şterge comentariile.