Noua ne pasa. Sustinem echipa in continuare

Sambata incepand cu ora 11:00 , echipa noastra Gaz Metan Medias debuteaza pe teren propriu in liga secunda impotriva formatiei Unirea Tarlungeni , care etapa trecuta pierduse acasa scor 2-3 meciul sustinut in comania Soimii Pancota.
Suporterii echipei noastre , care doresc sa sustina in continuare echipa , sunt asteptati la ora 10:20 , in zona cladirii ACR.

4 comentarii:

 1. De unde pot cumpara bilete, de cand si de la ce ora?

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. vineri intre 16-19 si sambata (in ziua meciurilui) intre 9 si 11

   Ștergere
 2. Bravo pt. initiativa si bafta....Sunt sigur ca la inceput va fi mai greu insa incet si cu rabdare se va construi un nucleu al galeriei. Daca ar ajuta putin si conducerea: bannere, tobe, steaguri, deplasari organizate...etc. zic eu ca o sa avem o galerie puternica
  Mai mult, parerea mea, ar fi bine ca la intrare pe stadion cei ce nu fac parte din galerie, simpli spectatori sa poata achizitiona, fulare, esarfe cu GMM. Pe multi i am vazut ca incercau sa cumpere insa nu erau. Apoi cred ca la achizitionarea biletului un program, fie el si alb/negru ar fi foarte important
  Bafta si HAI GAZU, HAI BAIETII!!!1

  RăspundețiȘtergere

Gazistul are tot dreptul de a şterge comentariile.