Mos Craciun vine la juniorii Gazului

Va asteptam maine la ora 12:00 in piata Regele Ferdinand acolo unde lotul echipei Gaz Metan Medias impreuna cu Mos Craciun, vor fi prezenti la bradul din centrul istoric pentru a darui cadouri celor peste 150 de copii din cadrul Centrului de Juniori al clubului.

11 comentarii:

 1. Dar la seniori cand vine Mosul ( a.k.a. salariile ) ?

  RăspundețiȘtergere
 2. gazistule cand se pun in vanzare biletele pt meciul cu Astra ???????????

  toata lumea vrea la meci si nici o informatie , nici de la tine si nici de la departamentul de ``marketing`` !!!!!!!!!!!!

  Hai Gazuuuuuuuuuuuu !!!!!!!!!!!!!!

  RăspundețiȘtergere
 3. Ne-au luat 3 puncte . adio play off

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. Stai cuminte,ca suntem greu de dat afara,chiar daca nimeni nu ne inghite acolo unde suntem.

   Ștergere
  2. Chiar si fara 3 puncte avem 8 pct avans fata de locul 7 , iar tu spui adio playoff?:)) Apai aia de la Astra ce sa mai zica? Daca ii batem azi , se fac 11 pct chiar si cu depunctare , cu 5 etape , diferenta care ar fi insurmontabila chiar si daca ne pleaca cativa jucatori in iarna. In cinditiile astea , meciul de azi e capital , in sensul ca daca nu pierdem suntem 99% in playoff. Cu o infragere , situatia devine foarte delicata. Hai baieti , jucati ca o finala meciul asta! Oricum , depunctarea nu e sigura pana nu se face instiintarea oficiala pe 23 + recurs+ TAS. Sunt multe cai de atac. Oricum , depunctarea asta arata maniera dezastruoasa in care a fost condus clubul in ultimii ani.

   Ștergere
  3. ce bulangii aia de la FRF , de ce sa nu aperi cluburiile de la noi ,nu am luat batie de la Steaua,Astra,Dinamo,Cfr,etc si ne-o luam in freza de la FRF !!!!!!!!!!

   RUSINE domnule Burleanu !!!!!!!!!

   Hai Gazu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Ștergere
  4. Haideti sa nu dam vina pe FRF pentru incompetenta cu care a fost condus clubul nostru. Pana la urma , e decizia FIFA , am fost considerati solidari cu jucatorul , deci am pierdut procesul. LPF doar pune in aplicare o decizie data de forul european.

   Ștergere
 4. Cum naibă datoram 90.000 dacă ăla a venit liber de contract
  pai suntem amatori sau incompetenti,mare păcat de ce s a realizat pana acum

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. Simplu , nu a venit liber. UEFA le-a dat dreptate celor de la Cernomorets , drept urmare am fost siliti sa platim cota de piata a jucatorului. Noi , rupti in c.r de foame si insolventa , n-am avut bunavointa sa platim , in decurs de un an , ne-am facut ca ploua si aruncam incompetenta in spatele falimentului celor de la Burgas si ca n-am avea cum s-o platim. Cine cunoaste drept legislativ stie ca sunt doar aberatii ce spune Marginean.

   Ștergere
  2. Din aceasta situatie, care este, dupa parerea mea, cel putin suspicioasa, se pot naste unele intrebari:
   1. daca jucatorul a venit liber de contract, clubul nostru a primit cartea verde de la federatia bulgara, deci a putut fi inregistrat la liga si a primit drept de joc, de ce ulterior bulgarii s-au intors, spunand ca nu este liber?
   2. daca jucatorul nu a venit liber, de ce si cine la inregistrat la liga si i-a dat drept de joc?
   Nu cunosc si nici nu pot sa inteleg substraturile acestei "afaceri",... ca principali vinovati i-as vedea pe cei de la LPF, pentru ca i-au dat drept de joc lui Bekoe fara a avea actele in regula.
   As mai avea inca o nelamurire - cum de s-a ajuns sa se ia aceasta hotarare tocmai acum cand GMM are parcursul acesta foarte bun si a ajuns pe locul pe care a ajuns in clasament, cu toate ca "evenimentul" s-a petrecut in urma cu doi ani. Am deranjat cumva pe cineva?, ma intreb si eu ca mediesan si ca suporter al Gazului.

   Ștergere

Gazistul are tot dreptul de a şterge comentariile.