Dinamo Bucuresti vine la Medias.Se pun bilete in vanzare

In cadrul etapei cu numarul 8 din Play-out, formatia noastra Gaz Metan va intalni pe teren propriu Dinamo Bucuresti.
Adversarii nostri vin la Medias dupa infrangerea dureroasa de la Sfantu Gheorghe(0-2), insa sunt scapati de orice griji, avand locul 1 asigurat.
Dupa victoria de pe teren propriu cu Botosani, scor 2-1, echipa antrenata de Cristi Pustai a urcat pe locul 4, si are nevoie de toate cele 3 puncte puse in joc pentru a se indeparta de locurile care duc in liga a-II-a.

Conducerea clubului mediesean a anuntat ca biletele pentru aceasta partida vor fi puse incepand ziua de vineri, 4 Mai incepand cu ora 16:00.

Mai jos va prezentam programul de vanzare a biletelor:

Vineri si Sambata : 16:00 - 19:00
Duminica: 14:00 - 18:30

Pretul unui bilet la partida Gaz Metan Medias - Dinamo Bucuresti, programata duminica incepand cu ora 18:30, este 20 de lei.

12 comentarii:

 1. Hai Gazuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,

  toata lumea sportului din oras sper sa vina duminica la meci sa incurajam echipa noastra , cu o victorie in fata ``cainilor `` 75% suntem scapati de la retrogradare , curaj ,dorinta de a castiga ,lupta pt fiecare minge si daruire din partea fiecarui fotbalist din primul 11 vreau sa vad , mult succes echipei si eu va spun ca o sa castigam cu 3 la 0 !!!!!!!

  Demisia Marginean si Pustai

  Hai Gazuuuuuuuuuuuuuuuuu

  RăspundețiȘtergere
 2. Ma da prost mai esti.

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. Cel mai prost om care lasa comentarii aici e tibisor 13....Paul, blocheaza-l ca tor aiurea comenteaza .

   Ștergere
  2. altceva mai stii sa scri ??? sau tot vocabularul tau lexical este format din 10 cuvinte domnule anonim???

   Hai Gazuuuuuuuuuuuuuuuuuu

   Ștergere
  3. Tibysor13, prostu` site-ului2 mai 2018, 20:38

   Tibysor13, are dreptate domul de mai sus! Esti cea mai prostã fiinta care lasa comenarii pe site-ul asta!

   Paul, blocheaza-l pe prostu` asta ca numa "Demisia Pustai si Marginean" stie sa zica!
   Nu putem comenta aici nimic legat de evenimentul in sine, ca vine prostu cu demisia. Pai i-a dute tu cand iti faci acele abonamente si stai de vorba personal si cu PUstai si cu Marginean si zile ca tu vrei sa-si dea demisia.

   Deja ai devenit insuportabil!

   Ștergere
  4. Lasati-l in pace, mai oameni buni, baietasul asta nu-i prost, el are o fixatie iar oamenii de genul asta sunt bolnavi, boala lor se numeste ... va las pe voi sa spuneti cum.

   Ștergere
  5. SUPORTER GAZIST3 mai 2018, 20:09

   ma voi aveti mintea odihnita , de ce va tot luati aiurea de om ???? spre deosebire de voi el este consecvent scrie aceasi chestie de cel putin 6 luni , voi santeti precum vantu odata il aplaudati si-l pupati in ............ pe Pustai dupa care-i cereti demisia , si daca aveti ceva de spus nu va mai tot semnati cu Anomin .

   Ștergere
  6. @suporter gazist.. nici nu-si da lumea seama ca tu si tibisor13 sunteti una si aceeasi persoana.. virgula aia prost pusa si sirul de puncte(.........) te-au cam dat de gol. :))

   Ștergere
  7. Una si aceasi persoana.Sper sa il blocheze Paul.

   Ștergere
 3. Dar tu altceva inafara de demisia marginean si pustai nu stii sa scri? Doar atat te duce capul ala sec? Fac pariu ca la meciuri vii din ani in paste.

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. deosebirea dintre mine si tine este faptul ca inca din sezonul 2009-2010 eu sunt abonat la echipa GMM in fiecare an cumpar cate 2 abonamente si am dreptul la o parere ,chiar daca pararea mea nu este intotdeauna impartasita de ceilalti suporteri , oricum parerea mea este constanta si fara rautate dar cei doi Marginean si Pustai de cand sunt la echipa nu au adus un plus de valoare din functiile pe care le au , anul acesta (la greu sa vazut valoarea lor),pana cand nu a venit Moraru cu jucatorii lui echipa a fost ............., duminica avem nevoie de victorie !!!!!!!!! toata lumea la stadion !!!!!!

   Hai Gazuuuuuuuuuuuuu

   Ștergere
 4. faptul ca dinamo a pierdut la sepsi.. ma face sa cred ca nu o sa vina in vacanta la medias.. nu cred ca isi permite dinamo sa lege doua infrangeri. daca vrem sa castigam, sa fim pregatiti sa punem osul la treaba si sa murim cu ei de gat. asta e si motivul pentru care sepsi i-a batut.. dinamo venea dupa 4 victorii si i-a prins nemotivati. pe de alta parte, echipa noastra a cam avut evolutii bune in ultimele meciuri si cred ca putem bate pe dinamo chiar si in conditiile in care dinamo nu vine la medias in vacanta. bafta baietilor si sa luam punct sau puncte!!!

  RăspundețiȘtergere

Gazistul are tot dreptul de a şterge comentariile.