Dinamo vine la Medias. Vezi pretul biletelor

După un inceput bun de campionat al echipei noastre care ne da sperante ca se pot realiza mai multe decat in sezonul trecut, Gaz Metan se afla pe podium dupa primele doua etape disputate din acest start de campionat al ligii 1.
Primul test dificil pentru gazisti va avea loc luni pe stadionul din Medias, cand Gaz Metan se va duela cu vecina de clasament, Dinamo Bucuresti.
Pentru aceasta partida, conducerea a stabilit ca intrarea generala sa fie 25 ron.
Spectatorii care doresc sa isi achizitioneze bilete o pot face de vineri, atunci cand casa de bilete va fi deschisa intre orele 16:00 - 19:00, sau sambata si duminica intre orele 10:00 - 12:00.
In ziua meciului casa de bilete va fi deschisa incepand cu ora 16:00 si pana la startul partidei, 21:00.

Ţinem să vă aducem la cunoştinţă că începând de vineri, biletele pentru meciul Gaz Metan - Dinamo București, pot fi achiziţionate de la chioşcurile alimentare unde se vinde pâine de Bazna, situate pe strada 1 Decembrie lângă Şcoala Generală 5 (cartier Gura-Câmpului), Strada Blajului vis a vis de magazinul Profi (cartier Vitrometan), respectiv în piaţa agroalimentară la ieşirea strada Virgil Madgearu (zona centrală).

Intrare generală : 25 Ron.

8 comentarii:

 1. GREU MECI.DINAMOVISTII SUNT MOTIVATI,au calitate in lot si consistenta in joc.Tehnici,rapizi, combativi. UN EGAL CRED CA PUTEM SPERA iar pentru victorie avem nevoie de doua lucruri(greu de prins,totusi;O ZI DE EXCEPTIE A ECHIPEI NOASTRE SI O FOARTEPROASTA ZI A LUI DINAMO

  RăspundețiȘtergere
 2. NU PIERDEM CU DINAMO!!!

  RăspundețiȘtergere
 3. Cred și eu intr-un rezultat bun. În primele două meciuri echipa a arătat destul de bine. Haideți în număr cât mai mare la stadion să susținem echipa. Hai gazu, hai băieții.

  RăspundețiȘtergere
 4. Felicitari , se vede ca jucam alt sistem acuma jucam 4,3,3 ofensiv si avem ocazii nu gluma , felicitari antrenorului si jucatariilor !!!!

  Hai Gazuuuuuuuuuuu

  RăspundețiȘtergere
 5. Imi place noua față a echipei si lucrul asta ma face sa fiu optimist cu privire la meciul cu dinamo. cu putin noroc, cu o atitudine buna, chiar cred ca putem scoate ceva din acest meci. nu ma sperie deloc ca dinamo tocmai a facut egal cu steaua. pe langa faptul ca nici un meci nu seamana cu altul, nici steaua nu mai e echipa aia de temut de cand pe banca lor se afla Dica.

  RăspundețiȘtergere
 6. de voi depinde rezultatul pe care vi-l doriti,noi va sustinem si credem in voi,Hai Gazu!

  RăspundețiȘtergere
 7. Paul,ricardo proietti(preparatorul fizic) a plecat de la Gaz metan medias?

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. A plecat doar Cristian Moldovan, si a venit Rosca :D

   Ștergere

Gazistul are tot dreptul de a şterge comentariile.