Bilete pentru meciul de vineri cu Astra Giurgiu

Vineri se reia campionatul ligii 1, iar Gaz Metan Medias va intalni pe teren propriu, Astra Giurgiu, ora 20:00.
Ambele formatii se lupta pentru un loc de play-off, iar o victorie a echipei noastre ne-ar apropia si mai mult de indeplinirea obiectivului.
Adversarii ocupa ultimul loc de play-off(6), si vin la Medias fara trei jucatori de baza, Julien Begue, Filip Mrzljak si Denis Alibec, in timp ce la echipa noastra va lipsi doar Boubacar Fofana. iconicul.ro - Online Fashion Store
Conducerea clubului a decis ca intrarea la aceasta partida sa fie 15 lei, iar singura tribuna deschisa va fi cea acoperita.

Progamul de vanzare a biletelor:
Joi : 16:00-19:00
Vineri : 16:00-20:00.
Au mai ramas cinci etape pana la finalul sezonului regulat, iar echipa noastra are nevoie de sustinerea noastra.
Începând de joi pot fi achiziţionate bilete şi de la chioşcurile alimentare unde se vinde pâine de Bazna, situate pe strada 1 Decembrie lângă Şcoala Generală 5 (cartier Gura-Câmpului), Strada Blajului vis a vis de magazinul Profi (cartier Vitrometan), respectiv în piaţa agroalimentară la ieşirea strada Virgil Madgearu (zona centrală).
elefant.ro

13 comentarii:

 1. ceva noutati de ultim moment de la echipa? nu mai vine ionita?

  baiatul asta fortes da dovada de un NEPROFESIONALISM fantastic. din ce vad, pune poze ca fiind in portugalia. poate gresesc eu si sunt poze mai vechi. dar daca intr-adevar e in portugalia foarte urat din partea lui si nu prea inteleg de ce clubul ii acepta aceste lucruri. doar pentru ca impresarii lui i-au blocat transferul la fcsb nu inseamna ca el are voie sa se supere si sa plece in vacanta in portugalia. gazu il plateste ca sa fie aici, sa se antreneze si sa joace daca asta considera antrenorul.

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. Nu vorbi daca nu stii, clubul a primit oferte multe pe el, insa Fortes are 2-3-4 impresari+ clubul Gaz Metan + Moraru, si niciunul nu s-au inteles unul cu celalalt pentru bani, iar in cele din urma, Gaz Metan nu il mai vrea, daca il voia, il aducea la antrenamente.

   Ștergere
 2. Da,ai dreptate,Gazul nul mai vrea dar totusi Fortes este sub contract cu noi,de-aceia Gazul din ce stiu este obligata sal primeascä inapoi la antrenamente!altfel riscam amenda de la uefa si cred ca si mai rau!!Asa ca vrem nu vrem ar trebui cat de repede sa facem cumva sa rezolvam cazul FORTEs!

  RăspundețiȘtergere
 3. Paul ce sti de Fortes? Din ce scrie pe net va merge la TAS .Sper sa nu fim depunctati.

  RăspundețiȘtergere
 4. daca e adevarat tot ce scrieti despre fortes, mai bine ca a plecat. prea mofturos pentru cat fotbal a aratat. din ce scrie presa fortes vrea sa-si dea impresarii la tas, nu pe club. clubul s-ar fi inteles cu steaua, totul s-a impotmolit cand a venit vorba de comisionul impresarilor. din cate stiu, unul dintre impresari e fostul fotbalist Adrian Ilie.

  RăspundețiȘtergere
 5. Nu era vorba ca se intra cu biletele de la meciul cu AFC HERMANNSTADT? Pe alea de ce am mai dat 30 de lei?

  RăspundețiȘtergere
 6. Biletele de la meciul cu Hermannstadt sunt valabile pentru meciul cu Astra.

  RăspundețiȘtergere
 7. In meciul tur ne-a facut Fesnic. A dat al doilea galben lui Aurelio la o faza la care nici macar fault nu a fost. Dee, era in tribuna puscariasul (unul dintre ei), seful Astrei . Nici nu stiu, Fesnic e hot, e prost sau e fricos ? Paul, cat castiga un arbitru la un meci de liga 1 ? 2.000 Euro? Mai mult? Primeste penalizare daca greseste? Are vre-o raspundere?

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. centralul castiga un pic peste o mie de euro, tusierii castiga un pic sub o mie de euro pentru fiecare meci iar daca gresesc risca sa nu mai fie delelgati o etapa, doua, trei etc si automat pierde sansa de a castiga acei bani. sunt vreo 25 de arbitri centrali care au drept de a arbitra la liga1. deci sunt cam 2 arbitri pe un loc.

   Ștergere
 8. de ce este inchisa tribuna 1?

  RăspundețiȘtergere
  Răspunsuri
  1. S-au anuntat ploi, ninsori, lapovita, si decat sa va prinda in tribuna 1 fara umbrele, mai bine in tribuna 2.

   Ștergere
 9. Sa fim în număr cât mai mare sa încurajăm echipa.Haide Gazu ...

  RăspundețiȘtergere

Gazistul are tot dreptul de a şterge comentariile.