Bilete pentru meciul de vineri cu Astra Giurgiu

Bilete pentru meciul de vineri cu Astra Giurgiu

Vineri se reia campionatul ligii 1, iar Gaz Metan Medias va intalni pe teren propriu, Astra Giurgiu, ora 20:00.
Ambele formatii se lupta pentru un loc de play-off, iar o victorie a echipei noastre ne-ar apropia si mai mult de indeplinirea obiectivului.
Adversarii ocupa ultimul loc de play-off(6), si vin la Medias fara trei jucatori de baza, Julien Begue, Filip Mrzljak si Denis Alibec, in timp ce la echipa noastra va lipsi doar Boubacar Fofana. iconicul.ro - Online Fashion Store
Conducerea clubului a decis ca intrarea la aceasta partida sa fie 15 lei, iar singura tribuna deschisa va fi cea acoperita.

Progamul de vanzare a biletelor:
Joi : 16:00-19:00
Vineri : 16:00-20:00.
Au mai ramas cinci etape pana la finalul sezonului regulat, iar echipa noastra are nevoie de sustinerea noastra.
Începând de joi pot fi achiziţionate bilete şi de la chioşcurile alimentare unde se vinde pâine de Bazna, situate pe strada 1 Decembrie lângă Şcoala Generală 5 (cartier Gura-Câmpului), Strada Blajului vis a vis de magazinul Profi (cartier Vitrometan), respectiv în piaţa agroalimentară la ieşirea strada Virgil Madgearu (zona centrală).
elefant.ro