Veniti la meci , echipa are nevoie de noi

Veniti la meci , echipa are nevoie de noi

Gaz Metan Medias va intalni sambata, 29 septembrie, Universitatea Cluj ,  intr-un meci capital pentru evolutia echipei noastre din aceasta perioada.Stiu ca foarte multi suporteri sunt suparati pentru infrangerea din meciul contra Astrei Giurgiu si de evolutia slaba din Cupa cu Caracal, dar astfel de moment fac diferenta intre suporterii adevarati si cei de conjuncture. Ca suporteri ai Gazului aveti dreptul sa criticati jucatori, conducere tehnica si administrativa, tot. Dar haideti sa o facem pe stadion, alaturi de echipa.
Alaturi de voi echipa noastra cu siguranta va fi mai puternica, fara voi e doar o echipa de pluton, de aceea cer sprijinul tuturor suporterilor sa vina in numar cat mai mare la acest meci, sa incerce fiecare din cei ce iubesc acest culori alb si negru sa umple stadionul. E un meci foarte greu, si suporterii trebuie sa demonstreze ca sunt puternici si nu rezultatele ii tin pe stadion ci iubirea pentru aceasta echipa.
E un meci contra unui adversar care in ultima vreme ne-a cam batut . E un moment perfect pentru a putea arata ca Gaz Metan are suporterii aproape chiar si in aceasta perioada mai neplacuta.

Program de vanzare a biletelor :

Joi , Vineri : 16.00 - 18.00
Sambata : 12:00 - 17.00

Pret Bilet : 10 LEI

Suntem online si pe http://www.facebook.com/GazMetan