I.Buzean : ''Veniti la meci,avem nevoie de voi''

I.Buzean : ''Veniti la meci,avem nevoie de voi''

Cel mai vechi jucator al echipei Gaz Metan , medieseanul Ionut Buzean in aceasta dimineata pe contul sau de socializare un mesaj in care roaga toti fanii echipei noastre sa mearga pe stadion miercuri seara , atunci cand echipa noastra va intalni FC Brasov , intr-un meci foarte important .

''Gaz Metan inseamna Medias si Medias inseamna Gaz Metan.Miercuri de la ora 21.00 disputam meciul care decide ramanerea in primul esalon fotbalistic al echipei noastre.In speranta unui public cat mai numeros clubul Gaz Metan a hotarat ca intrarea sa fie libera.Veniti cu totii la stadion!Impreuna suntem mai puternici.Hai Gazu!!!''

Echipa noastra va ramane in Liga 1 daca nu va pierde meciul cu Fc Brasov.

Va asteptam miercuri seara pe stadionul Gaz Metan.Meciul va incepe la ora 21.00 iar intrarea este gratuita.