Intrare Gratuita : Cu totii pe stadion

Intrare Gratuita : Cu totii pe stadion

Gaz Metan Medias se afla intr-un moment foarte dificil inainte de disputarea ultimei etape a campionatului Ligii 1 . Formatia antrenata de Cristi Dulca ocupa locul 13 aflandu-se la doar 1 singur punct de primul loc care duce in Liga 2.Astfel , trupa gazista are nevoie de cel putin un rezultat de egalitate in partida de miercuri cu FC Brasov pentru a fi salvata .
In acest moment Gaz Metan se afla la 1 punct distanta de Viitorul Constanta , avand meciul direct cu ei , si la 3 puncte de echipele Poli Timisoara si Sageata Navodari , care au obtinut victorii in meciurile cu echipa noastra.

Tinand cont ca este ultima etapa din acest sezon , iar echipa noastra trece printr-un moment dificil , rog toti medieseni sa fie prezenti miercuri seara incepand cu ora 21.00 pe stadion , pentru a incuraja GAZUL in obtinerea a cel putin 1 punct care ne-ar aduce salvarea de la retrogradare

Partida dintre Gaz Metan Medias si FC Brasov va avea loc miercuri seara incepand cu ora 21.00.
Free Image Hosting at www.ImageShack.us