Gaz Metan bifeaza inca 2 transferuri

Gaz Metan bifeaza inca 2 transferuri

Gaz Metan Medias a mai bifat inca 2 transferuri pentru intarirea lotului in noul sezon al Ligii 1 , dupa ce s-a inteles cu fundasii sârbi Jasmin Trtovac si Aleksander Susnjar care au semnat pe 1 an respectiv 2 ani cu formatia medieseana.
In varsta de 29 de ani , Jasmin Tartovac a mai evoluat pentru echipa noastra timp de 5 sezoane , intre anii 2010-2015, in timp ce Aleksander Susnjar in varsta de 21 de ani care evolueaza pe postul de fundas central cat si pe partea stanga,  a mai jucat la echipe precum FK Ekranas si FK Lietava Jonava ( Lituania).
Razvan Plesca,Sergiu Muth,Valentin Cretu,Flavius Cuedan,Mircea Axente,Azdren Llullaku,Jasmin Trtovac si Aleksander Susnjar sunt jucatorii care au semnat cu echipa noastra.