Foto: Gaz Metan invinsa de o formatie din Rusia

Foto: Gaz Metan invinsa de o formatie din Rusia

In cea de-a patra partida amicala disputata de echipa noastra in cantonamentul din Serbia, Gaz Metan a fost invinsa de formatia rusa, Mordovia Saransk, cu scorul de 1-3.

Prima repriza a fost una echilibrata, Gaz Metan a deschis scorul in minutul 33 prin Marius Constantin. Fundasul echipei noastre a inscris dintr-o lovitura de pedeapsa, egalarea pe tabela de marcaj a venit 10 minute mai tarziu, rusii au marcat tot de la punctul cu var.

Gaz Metan a inceput partida cu urmatorul 11:

Razvan Plesca, Marius Constantin, Diallo Bradley, Mihai Stancu, Nuno Lopes, Iulian Cristea, Roberto Romeo, David Caiado, Nasser Chamed, Alexandru Buziuc si Carlos Fortes.

In repriza secunda au mai intrat pe teren urmatorii jucatori:

Andrei Cristea, Daniel Pop, Paul Costea, Raul Hajmasan si Darius Olaru.


Orice informatie si/sau declaratie preluata din acest material se face numai cu citarea sursei www.Gazistul.ro,  si, obligatoriu, cu LINK ACTIV catre prezentul material. In caz contrar, persoanele fizice si/sau juridice care incalca drepturile de autor ale www.Gazistul.ro, prevazute si protejate de Legea nr.8/1996, privind dreptul de autor si drepturile conexe, sunt direct raspunzatoare legal pentru orice prejudiciu astfel cauzat.