500 de bilete gratuite pentru suporteri

500 de bilete gratuite pentru suporteri

Gaz Metan Mediaș se află față în față cu cea mai mare performanță pentru fotbalul local în cei 75 de ani de existență.
Trupa lui Edi Iordănescu se vede obligată să câștige partida de duminică cu Dinamo București pentru a se califica în premieră în play-off, iar asta însemnând locul 6, cea mai bună clasare a echipei noastre în toți acești ani.
Pentru a realiza acest obiectiv, gaziștii își doresc foarte mult ca stadionul să fie plin, medieșenii să conștientizeze că ar fi o mare performanță pentru oraș și comunitate ca această echipă să câștige jocul care va avea loc duminică de la ora 16:30.
Cu toate că prețul unui bilet este doar 10 lei, Valentin Iordănescu, o persoană apropiată de clubul nostru, va achiziționa 500 de bilete la tribuna II, pe care ulterior, liderul galeriei, Plăiaș Paul (Gazistul), le va împărți înainte de startul partidei.
Pentru a intra în posesia unui bilet, trebuie să ne lăsați un mesaj cu numele complet pe contul de de Facebook Paul Plăiaș, sau pe adresa de email plaiaspaul883@gmail.com.

👍Unul Pentru Toți Și Toți Pentru Gazu✊
Sute de modele de încălțăminte- ⬇️⬇️ Untitled evomag.ro