O nouă știre fake apărută în presă

O nouă știre fake apărută în presă


 COMUNICAT Suporteri Gaz Metan Medias!


Prin prezentul comunicat dorim să demontăm un FAKE NEWS apărut în cursul zilei marți cu numele: " În afară de Gaz, românii vor plăti și pentru gaura de la Gaz Metan Mediașℹ️

În primul rând, suntem conștienți că cineva din subsolul clasamentului se află sub acel cont din postarea respectivă, care vrea să profite de problemele de la clubul nostru, însă cu siguranță nu ne gândit nicio clipă că doamna Laura Codruța Kovesi, care este foarte legată de orașul nostru, să fie ea autoarea acestei porcării, care circulă pe mai multe grupuri legate de echipa de fotbal Dinamo București.

Este inadmisibil cum unii încearcă să străpungă mai mult cuțitul în rană cu aceste articole amuzante și mai ales prin faptul că se încearcă ne destabilizeze lotul cu tot felul de oferte și salarii, însă trăim într-un fotbal mizerabil și trebuie să suportăm orice lovitură primită.

➡️ Bilete pentru mediul cu CFR Cluj https://bit.ly/3B9Gpo8 ⬅️